Poslední Akce

GALA EVENING 2019

The Ostrava Inernational School Ostrčilova 2925/19, Moravská Ostrava a Přívoz

Rádi bychom pozvali naše partnery na Česko-korejský gala večer (pro zvané), který se koná 15.11 od 18ti hod. a tímto také všem oficiálně oznámili konání 13. ročníku Korejských Dnů v Moravskoslezském kraji od 15.11. do 22.11. 2019. Víme, že máte o Korejské dny velký zájem a moc se na Vás my, za podpory korejských firem a ve spolupráci s místními organizacemi, těšíme! Pokud máte zájem o více informací o jednotlivých akcích, sledujte nás na FB či na našem webu! ---- We would like to hereby invite our partners to the Czech-Korean gala (invitation only) that will be held on the 15th of November (6pm) and therefore also invite everyone to our Korean Days in Région Moravie-Silésie in the days 15.-22. November 2019. We know that you are excited and we are looking forward to joining you, with the support of Korean companies and in cooperation with local organizations! If you are interested in more details follow us on FB and/or our web!  

Korejské dny 2019 v Moravskoslezském kraji

Ostrava/Frýdek Místek

Rádi bychom všem oficiálně oznámili konání 13. ročníku Korejských Dnů v Moravskoslezském kraji od 15.11. do 22.11. 2019. Víme, že máte o Korejské dny velký zájem a moc se na Vás my, za podpory korejských firem a ve spolupráci s místními organizacemi, těšíme! Pokud máte zájem o více informací o jednotlivých akcích, sledujte nás na FB či na našem webu! ---- We would like to hereby invite everyone to our Korean Days in Région Moravie-Silésie in the days 15.-22. November 2019. We know that you are excited and we are looking forward to joining you, with the support of Korean companies and in cooperation with local organizations! If you are interested in more details follow us on FB and/or our web!  

Korejské dny 2018 v Moravskoslezském kraji

Ostrava

?? Moc se na Vás na všechny v Ostravě těšíme 5.-15.11. na mnoha jedinečných akcích! Pro více informací sledujte tuto událost, náš facebook nebo náš web! Už se nemůžeme dočkat! A co Vy? ?? Looking forward to seeing You all at out Korean Days (5.-15. November) even in Ostrava! We cannot wait to enjoy all of the unique events! For more info see our event, facebook page or web!