Filmový klub – EPITAPH

První letošní promítání, které Vám přinese hororový snímek Epitaph (기담) režisérského dua Jung Brothers, proběhne v úterý 18. ledna na FAMU (Smetanovo nábřeží 2, Praha 1), místnost 207a (učebna 2) od 19.15 hod. (Rezervace není nutná, vstup zdarma.)
Filmem Epitaph v roce 2007 Jung Brothers jako režiséři debutovali, nicméně už předtím se z pozice asistentů režie podíleli na takových snímcích jako například Oldboy nebo Sympathy for Mr. Vengeance. Epitaph je zajímavý především svou strukturou vyprávění, kdy jednotlivé scény můžeme nahlížet z různých perspektiv, a také jedinečnou vizuální stránkou. Tento netradičně pojatý horor byl promítán na řadě prestižních festivalů a režiséři za něj získali cenu pro režisérský objev na Pusan Film Critics Awards.
 1. Škoda Odpovědět

  Tak sice to bylo s pětidenním předstihem, ale zrovna těch pět dní jsem nekontrolovala stránky. Všimla jsem si toho až teď a to se už nezachrání, do 19:30 v práci. Škoda.

 2. Sheeta Odpovědět

  Promítání z technických důvodů neproběhlo, takže jsi o nic nepřišla…

 3. Mama mia, promítání neproběhlo??? Odpovědět

  Může mi prosím někdo ze zodpovědných sdělit, zdali se skutečně promítání filmu nekonalo a případně proč? Osobně jej všem doporučuji. Plánuje se nový termín? Děkuji, Petr Bláha

 4. czechkoreansociety Odpovědět

  Dobrý den,

  ti, kteří přišli na původní termín, byli obeslání pozvánkou na náhradní týden poté. Napište nám na cks_korea@yahoo.com, půjčíme Vám s DVD s tímto filmem. Jana Hajzlerová

Leave a Reply

*

captcha *