KOREA-CZECH ENERGY TECHNOLOGY JOINT WORKSHOP – 29. 3. 2017

Technologická agentura České republiky (TA ČR) informuje, že dne 29. 3. 2017 se v prostorách TA ČR (Evropská 37, Praha 6) uskuteční česko-korejské match-makingové setkání, které bude zaměřeno na oblast výzkumu a vývoje v energetice. Předpokládaná doba konání akce je od 9:00 do cca 16:20.

Cílem setkání je umožnit českým podnikům a výzkumným organizacím navázat kontakt s partnery z Korejské republiky a případně diskutovat společné návrhy projektů před vyhlášením 5. veřejné soutěže programu DELTA, která bude mimo jiné zaměřena na česko-korejskou VaV spolupráci v oblasti energetiky.

Hlavními tématy setkání budou: jaderná energetika, smartgrid, fotovoltaika a energetická účinnost. Aktuální verze programu včetně seznamu korejských institucí, které se setkání zúčastní, je ke stažení ZDE.

Žádáme zájemce o účast na tomto setkání, aby se registrovali na emailové adrese (matolin@tacr.cz). Vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme provést registraci co nejdříve, nejpozději však 24. 3. 2017.

Zároveň bychom rádi informovali, že ještě lze využít možností prezentace Vašich aktivit či připravovaných projektů formou až patnácti-minutových prezentací v rámci čtyř tématických bloků – jaderná energetika, smartgrid, fotovoltaika a energetická účinnost. Pokud máte zájem tuto možnost využít, kontaktujte, prosím, také výše uvedenou emailovou adresu. Děkujeme.
Poznámka: účast na setkání není nutným předpokladem pro podání návrhu projektu do 5. veřejné soutěže programu DELTA. Vyhlášení 5. veřejné soutěže programu DELTA je plánováno na 30. května 2017.

Leave a Reply

*

captcha *